Ryan Pulock viis Islandersi esimesel kolmandikul (15.41) arvulisest ülekaalust juhtima. Teise veerandi alguses (4.00) viigistas rootslane Victor Hedman. Normaalajal rohkem väravaid ei nähtudki.

Jordan Eberle tabamus pani pingelisele mängule punkti, kui lisaaega oli mängitud 32 ja pool minutit.

Lightning oli sealjuures mängu domineerivam pool, sooritades 37 pealeviset Islandersi 24 vastu. Islandersi venelasest väravavaht Semjon Varlamov tegi 36 tõrjet, tema rahvuskaaslane Andrei Vasilevski Tampa Bay väravasuul 22 tõrjet.

Stanley karikasarja finaali on juba pääsenud Dallas Stars, kes mängis läänekonverentsi finaalseerias mängudega 4:1 üle Vegas Golden Knightsi. Selle seeria viimases mängus sai Stars Eesti aja järgi esmaspäeva varahommikul 3:2 lisaajavõidu.