Laupäeval Tartus esimese mängu tulemusega 3:7 kaotanud Narva PSK alustas kodujääl suurepäraselt, juhtides esimese kolmandiku järel Kirill Iljini (1+1) ja Aleksandr Rabotinski väravatest 2:0. Teise kolmandiku alguses viis Ilja Iljin väljakuperemehed kolmeväravasse eduseisu, kuid sekundit hiljem viskas Venemaa leegionär Pakhrudin Gimbatov Kalev-Välgule ühe värava tagasi. Sellele vaatamata mindi viimasele kolmandikule Narva PSK 3:1 eduseisus.

Otsustaval perioodil korraldas Tartu Kalev-Välk tõelise hävitustöö, visates viis vastuseta väravat. Tabamuste autoriteks olid Vladimir Shepelev, Anton Jastrebov (1+1), Vassili Titarenko, Maksim Rõbuškin ja Mihkel Võrang. Lõpusireen tunnistas külaliste 6:3 paremust ning koos sellega kindlustas Kalev-Välk koha Nordic Power Hokiliiga kolme võidunu mängitavas finaalseerias.

Narva PSK väravavaht Dmitri Rovda tõrjus mängu jooksul 37 ning Tartu Kalev-Välgu Anton Bek 31 vastaste pealeviset.

Kohtumist jälgis Narva jäähallis 879 pealtvaatajat.

Teises poolfinaalis alistas HC Viking teises mängus võõral jääl HC Vipersi tulemusega 5:2 (0:1, 3:0, 2:1) ning viigistas mängude üldseisu.

HC Vipers võitis Paul Sillandi väravast avakolmandiku, kuid teisel kolmandikul viisid Sergei Ivanov ja Maksim Puzakov taas HC Vikingi eduseisu. Otsustaval perioodi alguses nõelas HC Vipersi poolelt Anton Gurtovoi, ent talle vastas kübaratrikiga Aleksandr Kuznetsov.

HC Vikingi väravavaht Mark Teor tõrjus mängu jooksul 39 vastaste pealeviset. HC Vipersi poolel tegi Roman Šumihhin 29 tõrjet.

Kolmas kohtumine toimub järgmisel laupäeval, 10. märtsil kell 20:10 Tondiraba jäähalli peaareenil. Võitja kohtub finaalseerias Tartu Kalev-Välguga, mängitakse kolme võiduni. Finaalseeria algab 17. märtsil.

Pronksimäng poolfinaalseeria kaotanud meeskondade vahel toimub pühapäeval, 11. märtsil põhiturniiril kõrgema koha saavutanud klubi kodujääl.