VÄRAVAD ja TÄISPIKKUSES | HC Viking oli liidrite duellis võidukas

 (3)

Nordic Power Hokiliigas olid HC Viking ja HC Vipers võõrsil võidukad.

Nordic Power Hokiliiga uue aasta esimestes mängudes olid võidukad võõrsil mänginud pealinna klubid. HC Viking alistas liidrite duellis Tartu Kalev-Välgu 5:3 ning HC Vipers tiitlikaitsja Narva PSK 5:4.

HC Viking oli Tartu Lõunakeskuses peetud liidrite duellis Tartu Kalev-Välgu tulemusega 5:3 (1:2, 2:0, 2:1) ning suurendas oma edumaa neljapunktiliseks. Vaatamata avakolmandiku keskel saavutatud 2:0 eduseisule läks kodumeeskond viimasele perioodile vastu 2:3 kaotusseisus ning pidi lõpuks vastu võtma 3:5 kaotuse. HC Viking on võitnud kõik kolm senipeetud omavahelist kohtumist.

Enne mängu:

Mõlemad senised omavahelised mängud on võitnud HC Viking. Esmalt võideti kodujääl 3:2 ning seejärel Tartus 3:1, kirjutab icehockey.ee.

HC Vikingi resultatiivseimad mängijad on seni olnud Roman Kolenchukov (8+8), Silver Kerna (4+12) ja Aleksandr Kuznetsov (8+7). Tartu Kalev-Välgul jagunevad resultatiivsuspunktid pigem meeskondlikult. Täpseima käega meesteks on Vassili Titarenko ja Maksim Ivanov (mõlemal 3+6) ning Maksim Rõbuškin (1+8).

Nordic Power Hokiliiga tabelit juhib Tallinna HC Viking 19 punktiga üheksast mängust. Järgnevad Tartu Kalev-Välk 18, Narva PSK 15 ja HC Vipers 2 punktiga.