HC Vipers juhtis teise kolmandiku järel 6:2, kuid kodumeeskond viskas otsustaval kolmandikul kolm väravat ja muutis kohtumise lõpu ülimalt põnevaks. Viigini siiski ei jõutud ning lõpusireen andis tunnistust HC Vipersi napist paremusest.

HC Vipersi väravad viskasid Konstantin Ljubobratets (1+1), Michael Tugo, Paul Sillandi, Maksim Borovikov, Ilja Tšegotov (1+1) ja Anton Gurtovoi (1+1). Nikolai Mamadžanov andis kaks tulemuslikku söötu.

Narva PSK poolel olid täpsed Aleksandr Bogdanov, Ilja Iljin, Nikita Puzakov (1+1), Jegor Nevzorov ja Georgi Vassiljev (1+2).

HC Vipersi väravavaht Roman Šumihhin tõrjus mängu jooksul 47 vastaste pealeviset. Narva PSK poolel tegi Dmitri Rovda kahjutuks 25 ning teisel kolmandikul mängu tulnud Aleksandr Šustov 22 pealinlaste üritust.