Eesti võitis avakolmandiku meeskonna kapteni Eduard Slessarevski väravast 1:0, tulemusliku söödu andis Andre Linde. Teisel kolmandikul viskasid britid 2 minuti ja 37 sekundi jooksul kolm väravat, viimase perioodi keskell juhtisid võõrustajad juba 6:1. Eesti koondise teise värava viskas 53. minutil Nikita Jefremov, resultatiivse söödu said kirja Slessarevski ja Allan Saar.

Christopher-Kullervo Jõgi tõrjus 33 vastaste pealeviset, brittide puurilukk Jordan Lawday tegi mängu jooksul 25 tõrjet. Karistusminuteid kogus Eesti 14 ning Suurbritannia 10.

Teistes tänastes mängudes alistas Lõuna-Korea Hollandi 5:4 ning Jaapan Rumeenia lisaajal 3:2.

Kahe vooru järel hoiab täisedu 6 punktiga liidrikohta Surbritannia. Jaapanil ja Lõuna-Koreal on võrdselt 5, Rumeenial ja Eestil 1 ning Hollandil 0 punkti.

Teisipäeval on turniiril puhkepäev. Kolmapäeval kell 15 kohtub Eesti Rumeeniaga.

TURNIIRI AJAKAVA (mängude algusajad Eesti aja järgi)