Eesti läks avakolmandikul juhtima Artemi Aleksandrovi arvulisest ülekaalust visatud väravast (19:09). Kristofer Jõgi suurendas järjekordsest ülekaalust eduseisu teise kolmandiku viiendal minutil (24:19). Vähem kui kaks minutit hiljem (26:06) avas Suurbritannia skoori Liam Kirk. 32:42 skooris Fabian Hast ning Eesti läks teisele vaheajale 3:1 eduseisust.

Kolmanda perioodi kuuendal minutil vähendas Kirk brittide kaotusseisu 2:3-le, kuid Rasmus Kiige (48:49) ja Aleksandrovi (52:14) tabamustele Suurbritannial enam vastust polnud.

Kokku sooritas Eesti 34 pealeviset brittide 25 vastu. Britid veetsid karistuspingil kokku 16 minutit, eestlased 6.

Eestil oli seni turniirist kirjas kaks 2:1 skooriga võitu: Hispaaniast saadi jagu normaalajal, Leedust karistusvisetega. Suurbritannia jäi avamängus alla Leedule 4:6 ning purustas siis Lõuna-Korea 13:1.

Homme kell 20 kohtub Eesti Koreaga ja laupäeval samal kellaajal Rumeeniaga.