Täna kodujääl tegutsenud Viru Sputnik hoidis mängu kontrolli all kuni viimase kolmandiku keskpaigani. Veel 51. minutil olid kohtla-järvelased juhtimas 3:1. Siis aga toimus murdumine. Kalev-Välk sai kahe minutiga arvulisest ülekaalust kaks väravat ja viigistas seisu. Kolme tabamusega tõusis võitjate poolel mängu kangelaseks Ilja Iljin.

Finaalseeria esimese mängu võitis Tartu 3:2, teise Kohtla-Järve 2:1 ja kolmanda Tartu 8:2.

Viru Sputnik: 20 Andrei Galõnski, 44 Anatoli Dubkov, 93 Anton Nekrassov, 3 Siim Naarits, 77 Dmitri Tuchkov, 19 German Kovaljov, 5 Ilja Tšekmarjov, 22 Andrei Fedosejev, 91 Maksim Urlihh, 92 Maksim Borovikov, 85 Vassili Titarenko, 55 Aleksandr Smetanin, 17 Vassili Olesk, 71 Jevgeni Kochetov, 23 Sergei Mihhailov, 24 Sergei Novikov, 8 Andrei Osmolovski, 15 Daniil Gornov, 33 Igor Krivorukov, 10 Aleksei Petrovitš

Kalev-Välk: 30 Joni Weckstrem, 33 Aleksandr Kolossov, 91 Vitali Labzin, 10 Andrei Aleksandrov, 11 Anton Jastrebov, 12 Aleksandr Bogdanov, 16 Aleksandr Saprõkin, 41 Ilja Iljin, 97 Karel Aland, 17 Roman Andrejev, 77 Anatoli Jakovlev, 71 Igor Savvov, 13 Kirill Iljin, 44 Oleg Trubatšov, 14 Aleksandr Titov, 21 Maksim Rõbuškin, 73 Sergei Tulzakov, 22 Stanislav Pankov, 24 Martin Terna, 78 Ivan Loginov

Kohtunikud: Igor Tšernõšov, Maksim Toode
Joonekohtunikud: Kristjan-Viktor Parvei, Toivo Tilku