Eesti pääses juhtima viiendal minutil Aleksei Sibirtsevi väravast. Teine kolmandik algas meie koondisele külma dušiga, kui juba 11. sekundil Joey Oosterveld viigistas. Juba mõnikümmend sekundit hiljem viis aga Christopher Usov Eesti uuesti ette. Sama kolmandiku lõpus tegi Jaanus Sorokin seisuks 3:1 ja viimase perioodi keskel viskas Robert Rooba oma koondisekarjääri 43. värava, tehes lõppskooriks 4:1.

Teistes tänastes mängudes alistas Poola 7:3 Ukraina ja Rumeenia 3:2 Jaapani.

Tabeliseis: 1. Poola 6 punkti, 2. Rumeenia 5p, 3. Eesti 4p, 4. Jaapan 3p, 5. Ukraina 0p 6. Holland 0p.

Eesti oli eilses avamängus kaotanud 3:3 viigiga lõppenud normaal- ja lisaaja järel Rumeeniale karistusvisetega 3:4. Holland alustas turniiri suure 1:8 kaotusega Poolale.

Eestil tuleb veel mängida Jaapani, Poola ja Ukrainaga. Järgmine mäng on ülehomme ehk 1. mail algusega kell 16.30 jaapanlaste vastu.

Mullu sai Eesti jäähokikoondis sama tasemega turniiril pronksmedali. Koondise kapten Lauri Lahesalu sõnas MM-i eel, et tänavu madalamat eesmärki võtta ei saa, küll aga tunnistas ta, et Eesti pole ühegi vastase vastu soosikuseisuses.