Eesti võitis esimese kolmandiku 2:0. Väravate autoriteks olid Harly Robin Murkel ja Kirill Lodeikin.

Teisel kolmandikul sai värava kirja ka Rumeenia, kui Remus Gheorghe vähendas rumeenlaste kaotusseisu minimaalseks. Kolmandiku lõpu poole suurendas Lodeikin oma teise tabamusega taas eestlaste juhtseisu.

Viimasel kolmandikul läks Eesti juba 4:1 juhtima, kui värava viskas Daniil Kulintsev. Ehkki Norbert Karda suutis Rumeenia eest eelviimasel minutil kaotusseisu vähendada, jäi viimane sõna siiski Eestile. Nikita Puzakovi viimase minuti tabamus tegi lõppseisuks 5:2.

Eestil on MM-il kirjas kolme mänguga kaks võitu ja üks kaotus. Kui avamängus jäädi 3:6 alla korraldajamaale Leedule, siis eile alistati 5:1 Hispaania eakaaslased.

ENNE KOHTUMIST:

Eestlastel on senistest kohtumistest kirjas üks võit ja üks kaotus. Turniiri avamängus jäädi 3:6 alla korraldajamaale Leedule. Eile aga võideti Hispaaniat 5:1. Rumeenial on samuti kirjas üks võit ja üks kaotus.

U18 koondiste maailmameistrivõistlused peetakse 07.-13. aprillini Leedus Elektrenai Arenal. Eesti alagruppi kuuluvad veel ka Poola ja Korea koondis.

Eesti koondise järgmiste mängude kava:

12. aprill kell 12.30 EESTI - Poola
13. aprill kell 16.00 Korea - EESTI

Täpsema kava kõikide turniiri mängude kohta leiad IIHF kodulehelt. Mänge kannab üle Delfi TV.