TÄISPIKKUSES | Eesti hokikoondis alustas Baltic Challenge Cupi kaotusega rootslastele

 (15)

Tänasest pühapäevani toimub Tallinnas Tondiraba jäähallis CROWNS Baltic Challenge Cup 2017/2018 esimene jäähokiturniir, millel osaleb Eesti ja Leedu koondiste ning Läti liiga All Starsi kõrval Rootsi kolmanda liiga klubi Hammarby IF. Delfi TV vahendab kõiki mänge otsepildis, Eesti koondise mängud on jälgitavad nii eesti- kui venekeelsete kommentaaridega.

Kui tugev Läti koondis purustas avavoorus Leedu 13:1, siis Eesti pidi vastu võtma 1:2 kaotuse Hammarbylt. Eesti juhtvärava viskas Aleksandr Kuznetsov, rootslaste poolel jõudsid sihile August Lindberg ja Marcus Carlsson.

Homme algusega kell 16 läheb Eesti koondis vastamisi Leeduga.

TURNIIRI AJAKAVA/TULEMUSED:
Reedel, 25. augustil
Kell 16.00 Läti – Leedu 13:1 (5:0 ; 4:1 ; 4:0)
Kell 19.30 Eesti – Hammarby IF 1:2 (1:1 ; 0:0 ; 0:1)

Laupäeval, 26. augustil
Kell 16.00 Eesti – Leedu
Kell 19.30 Läti – Hammarby IF

Pühapäeval, 27. augustil
Kell 13.00 Leedu – Hammarby IF
Kell 16.30 Eesti – Läti

EESTI KOONDISE KOOSSEIS

VÄRAVAVAHID

Villem-Henrik KOITMAA – Dunaújvárosi Acélbikák (HUN)

Daniil SEPPENEN – Haukat Järvenpää (FIN)

Roman ŠUMIHHIN – HC Tallinn

KAITSJAD

Sergei GULOV – Narva PSK

Andres KATO – Hermes Kokkola (FIN)

Seotud lood:

Silver KERNA – klubita

Marko KETTUNEN – HC Viking

Hendrik-Paul LAOSMA – Lennoxville Bishop´s College (CAN)

Artjom MININ – HC Vantaa (FIN)

Saveli NOVIKOV – HC Viking

Aleksandr OSSIPOV – Borås HC (SWE)

Filipp ŠVARÕGIN – HC Viking

RÜNDAJAD

Maksim BOROVIKOV – HC Vipers

Artur FEDORUK – HC Vipers

Daniil FURSA – HS Riga (LAT)

Harri KOLL – Westside Warriors (USA)

Nikita KOZÕREV – Springfield Junior Blues (USA)

Aleksandr KUZNETSOV – HC Viking

Jan LUKATS – EHC Bad Aibling (GER)

Andrei MAKROV – klubita

Kevin PARRAS – Les Diables Rouges de Valencienne (FRA)

Ragnar-Hindrek RUSS – klubita

Aleksei SIBIRTSEV – Borås HC (SWE)

Maksim SIMONOV – KJT Järvenpää (FIN)

Mihkel SINIKAS – Blues Akatemia Espoo (FIN)

Michael TUGO – HC Vipers

Mihkel VÕRANG – klubita

Peatreener: Spiros Anastasiadis

Abitreener: Märt Eerme

Abitreener: Ilja Kiritševski

Abitreener: Toivo Suursoo

Väravavahtide treener: Janne Pekkarinen

Peamänedžer: Jüri Rooba

Meeskonna ülem: Rauno Parras

Hooldaja: Christian Adami

Füsioterapeut: Oliver Papp