Saksamaa, Norra ja Kesk-Euroopa hokiliiga lõpetasid koroonaviiruse tõttu hooaja


Osa koroonaviiruse testkomplektist
Osa koroonaviiruse testkomplektistTerviseamet

Täna teatasid kolm Euroopa jäähokiliigat hooaja lõpetamisest. Koroonaviiruse tõttu panid hooajale punkti nii Saksamaa, Norra kui Kesk-Euroopa EBEL liiga.

"Hooaja jätkamine tühjade tribüünide ees mängimise kaudu polnud valikuks, sest emotsioon on meie spordis lahutamatuks osaks. Ehkki see oli raske otsus, peame andma oma panuse, et rahustada koroonaviiruse olukorda," teatas EBELi liiga teisipäeva õhtul.

EBEL liigasse kuuluvad meeskonnad Austriast, Itaaliast, Tšehhist ja Ungarist ning selles sarjas oli jõutud poolfinaalmängudeni.

Ka Saksamaa meistriliigas toimusid juba play-offid, Norra meistrisari polnud nii kaugele veel jõudnud.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!