Rooba ja JYP said Soomes kindla kaotuse

JYP-i mängija Robert Rooba
JYP-i mängija Robert RoobaFoto: Ilmar Saabas

Eesti jäähokikoondislane Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP pidi Soome kõrgliigas tunnistama IFK Helsinki paremust.

Võõrustajad võitsid juba avakolmandiku 2:0, kui täpsed olid Thomas Nykopp ja Jere Sallinen. Teise kolmandikuga läks IFK 4:0 juhtima, kui teise tabamuse sai kirja Sallinen ning neljanda värava lõi Otto Paajanen.

Üks minut enne kolmandiku lõppu suutis Jarkko Immonen JYP-i kaotusseisu vähendada. Viimasel perioodil sai teise tabamuse külaliste eest kirja Jani Tuppurainen. Enamaks JYP võimeline polnud ning seega sai IFK kirja 4:2 võidu. JYP-i eest sai väljakule ka Rooba, kes täna ühtegi resultatiivsuspunkti kirja ei saanud.

JYP hoiab kolme mänguga kogutud nelja punktiga seitsmendat kohta. JYP läheb reedeses kohtumises vastamisi KalPaga.