Kohtumise algus Peterburile halba ei ennustanud, sest kaheksandaks minutiks juhiti 2:0. Riialased aga viigistasid seisu juba avakolmandikul.

Dünamo pääses kaks minutit enne normaalaja lõppu võidu lävele, kui skoori tegi Tomas Surovy. SKA viis lisaajale Mattias Weinhandli värav kümme sekundit enne lõpuvilet. Lisaaja viimastel sekunditel otsustas aga kohtumise saatuse riialane Aleksandr Niživi.

Dünamo on SKA-le ebamugav vastane. Mullu võitis Peterburi klubi liiga Läänedivisjoni, kuid kaotas play-offi avaringis just riialastele. SKA on suvel veelgi tugevnenud ja tänavu kannavad meeskonna särki teiste seas Jevgeni Nabokov, Jakub Stepanek, Vitali Višnevski, Maksim Afinogenov, Weinhandl, Petr Cajanek, Aleksei Jašin, Maksim Sušinski.