Pittsburgh Penguins alistas üleajal Washington Capitalsi 3:2 ning Carolina Hurricanes oli sama tulemusega üle Boston Bruinsist, vahendab sport.err.ee

Pittsburgh oli Washingtoni vastu terve kohtumise üritavam pool ning suutis vastaste väravale teha koguni 42 pealeviset, Washingtoni 23 vastu.

Pittsburgh läks viis minutit enne kohtumise lõppu Jevgeni Malkini (pildil) tabamusest juhtima ning tundus, et mäng on tehtud. Washington aga suutis Nicklas Bäckströmi arvulises ülekaalus löödud väravast minut ja 50 sekundit enne normaalaja lõppu viigistada ning kohtumise saatuse pidi otsustama lisaaeg.

Kui lisaajast oli kulunud 11 minutit ja 23 sekundit suutis Pittsburghi poolel litri väravasse toimetada Kris Letang ning Penguins vähendas mänguvõiduga kaotusseisu seerias 1:2-le.

Carolina Hurricanesi sangariks tõusis lisaajal soomlane Jussi Jokinen, kes viskas värava, kui lisaaega oli mängitud kõigest 2.48. Hurricanes läks selle võiduga Bostoni vastu seeriat 2:1 juhtima.