Oilers tegi täismaja, üle 16 000 pealtvaataja ees masendava stardi, avastades end juba 71. sekundiks 0:2 kaotusseisust, vahendab sport.err.ee

Kodumeeskond šokist ei toibunudki ning väravatesadu käis lõpusireenini välja. Võitjate poolel sai kübaratrikiga hakkama Drew Stafford (pildil vasakult esimene).

Mõlema konverentsi liidrid said juurde kaks võidupunkti ning on kogunud 75 silma. Boston Bruins alistas 3:2 Washington Capitalsi, võiduvärava viskas lisaaja teisel minutil David Krejci.

San Jose Sharks oli võõrsil 3:0 parem Colorado Avalanche’ist, kahe värava autoriks oli Milan Michalek.

Kaotusega pidi leppima tiitlikaitsja Detroit Red Wings, jäädes võõrsil 2:3 alla Columbus Blue Jacketsile. Võitjate poolel tegi skoori vaid Rick Nash, kes pani matšile punkti lisaaja eelviimasel minutil.