Kohtumise esimesel perioodil väravaid ei löödud ning teisel kolmandikul suutis Flyers Bostoni Michael Ryderi väravale omalt poolt kiirelt vastata, kui Scott Hartnell viigistas seisu 1:1-le, vahendab sport.err.ee

Kolmandal perioodil viskas Bruins 35 sekundi jooksul vastaste väravavõrku kaks litrit, kui sihile jõudsid David Krejci ja Dennis Wideman.

„On kindel põhjus, miks Bruins on liigatabeli tipus,“ ütles Flyersi treener John Stevens pärast kaotust. „Nad on väga eesmärgikindlad ning nende head ründemängijad ei vaja väravate viskamiseks palju võimalusi.“

Mängudepäeva parimad sooritused tegid Minnesota Wildi väravavaht Niklas Bäckström ning Buffalo Sabresi Thomas Vanek.

Bäckström hoidis 3:0 võidumängus Anaheim Ducksi vastu puuri puhtana, tehes sealjuures 34 tõrjet. Vanek sai aga 5:0 lõppenud kohtumises Toronto Maple Leafsi vastu hakkama kübaratrikiga.