Esimesena kindlustas finaalipääsu Narva PSK, kes alistas poolfinaalseeria kolmandas kohtumises HK Vikingu. PSK sai kirja 5:2 võidu.

Esimene kolmandik lõppes Narva 2:1 juhtimisel. Teisel kolmandikul lisas Narva veel kaks tabamust. Viimasel kolmandikul olid mõlemad meeskonnad korra täpsed ehk PSK sai kirja lõpuks 5:2 võidu.

ENNE MÄNGU:

Play-offides mängitakse nii poolfinaalid kui kohamängud süsteemiga parem viiest.

Finaalseeria uuendusena ei kasutata viigi puhul karistusviskeid, vaid mängitakse kuldse väravani ehk mängu lõpetab lisaajal löödud värav.

Narva ja Vikingi vaheline poolfinaalseeria on enne tänast seisus 2-1 Narvale. Seeria esimese mängu võitis PSK 4:2, seejärel sai skooriga 7:6 võidu Viking ja eile oli taaskord parem piirilinna meeskond 7:3. Seega võib Narva PSK täna poolfinaalseeria lõpetada.

Kohtumine algab Narva jäähallis kell 16.30. Delfi vahendab mängu otseülekandes.