Ukraina asus kohtumist esimesel kolmandiku 9. minutil juhtima Olexei Yanishevsky (Taran) väravast , Läti poolt vastas napilt enne kolmandikku lõppu Maris Dilevka (Rancevs; Ozolinš) ning pausile mingi viigiseisult. Teisel kolmandikul suutis Läti realiseerida 2 rünnakut, Ukraina väravavahi Oleg Petrovi seljataha saatsid litri Karlis Ozolinš (Dilevka; Rancevs) ja taas Maris Dilevka (Rancevs) ning viimasele kolmandikule mindi vastu Läti 3:1 eduseisus. Viimane võitluslik kolmandik lõi Ukraina vastuvärava Vitali Lyalka (Silnitsky), kuid sellest ei piisanud ning kohtumine lõppes 3:2 Läti finaalivõiduga.

Eesti koondis mängib kolmanda koha matši Rumeeniaga, kellega viimati kohtuti 2019. aasta kevadel Tallinnas toimunud maailmameistrivõistlustel kui mäng lõppes karistusvisetega Rumeenia kasuks 4:3.

Tondiraba jäähallis toimub selle hooaja tugevaim jäähokiturniir, kus mängivad lisaks Eesti, Leedu ja Läti klubide koondisele Ukraina, Rumeenia koondised ja Kasahstani U20 koondis.