Koroonaviirus nõudis KHL-is esimese ohvri

 (9)
Leinaküünal
LeinaküünalFoto: Anna Aurelia Minev

Reedel suri koroonaviirusest tekkinud komplikatsioonide tagajärjel KHL-is osaleva HC Sotši jäähokiklubi vanemadministraator Konstantin Isakov (53).

Tegu on teadaolevalt esimese koroonaviirusest tingitud surmaga maailma ühes tugevaimas jäähokiliigas KHL-is. Mullu suvel Sotši klubis tööle asunud Isakov töötas varasemalt samal ametikohal Tšeljabinski Traktori võistkonnas.

Mängijana jõudis ta esindada Venemaa klubidest Traktorit ning Magnitogorski Metallurgi. Lisaks jõudis Isakov mängida hokit profitasemel ka Rootsis.

KHL-i uus hooaeg algab praeguse plaani kohaselt 2. septembril.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!