Eriti heas hoos oli Sergei Novikov, kes avakomandiku kuuest väravast viskas koguni neli ning lisas veel ühe söödugi.

Teise kolmandiku ainsa värava lõi tartlane Maksim Rõbuškin, kuid kolmandal pani kaevuritelinna meeskond jälle oma masinavärgi täistuuridel tööle ning väravaid tuli kui oavarrest. Viimase kolmandiku seis 6:3 oli sama, mis nende kahe meeskonna eelmise Tartus toimunud kohtumise lõppresultaat. Õhtu kangelased olid juba mainitud avakolmandiku staar Sergei Novikov (4+2) ja Anton Nekrassov (2+4).

Neli võitu neljast mängust ja kõik paraja ülekaaluga räägivad selgelt keelt sellest, et mullune meister on tänavugi peamine esikoha pretendent. Treener Sergei Konõševi hoolealused on näidanud, et Continental Cupil meeskonda saatnud edu ei olnud juhusliku iseloomuga. Stabiilne koosseis, kindlad liidrid ja oma noored - see on praegu Eesti hokis toimuva mudeli musternäidis. Kohtla-Järve vastu on helgeid hetki olnud nii Tartu kui Tallinna meeskonnal, kuid tervet mängu ehk kolme kolmandikku liidriga võrdväärselt ei ole kumbki veel vastu pidanud.

Järgmine kohtumine on sarjas 4. detsembril Tartus, kus Kalev-Välk võõrustab Tallinna KK-GMP:d.

Turniiritabelis on Viru Sputnikul 12 punkti neljast mängust, Kalev-Välgu ja KK-GMP-l mõlemal kolm.