Jõudude vahekord pandi paika juba esimestest minutiteks, kui üheksandaks minutiks juhtisid tartlased juba 3:0. Tartu poolelt viskas neli väravat Vassili Titarenko.

Nädala esimene kohtumine toimus neljapäeval Tallinnas, kus Viiking Sport alistas HC Panteri 9:2 (2:1, 3:1, 4:0).

Laupäeval sai HC Panter 6:2 (0:1, 5:0, 2:1) võidu Kohtla-Järvel HC Everesti üle. Teises laupäevases kohtumises alistas Viiking Sport põnevuslahingus Narva PSK 7:3 (1:1, 2:2; 4:0). Võitjate poolelt oli kahe väravaga resultatiivseim Maksim Ivanov.

Meistrivõistlusi juhib 35 punktiga Viiking Sport Tallinn, 28 punktiga järgneb Kalev Välk Tartu ja 24 punktiga Narva PSK. HC Panter hoiab 12 punktiga neljandat kohta, viies on 9 punktiga Viru Sputnik ja hetkel punktita HC Everest.

Järgmise nädala mängudest on hokisõbral oodata ka tõelist maiuspala, kui pühapäeval, 2. veebruaril kohtuvad kell 16 Škoda Arenal tabeliliidrid Viiking Sport ja Kalev Välk. 1. veebruaril on kell 14 Kohtla-Järvel vastamisi HC Everest ja Narva PSK ning samal päeval kell 18 Tallinnas HC Panter ja Viru Sputnik.