Külaliste jaoks algas kohtumine hästi, kui viiendal minutil oli täpne Miska Siikonen. Teisel perioodil duubeldas Julius Nattinen JYP-i eduseisu ning meeskonna 2:0 juhtimisel mindi vastu ka viimasele kolmandikule.

Viimasel perioodil algas KooKoo tagasitulek. Libor Sulaki ja Oskari Mannineni tabamustest jõuti 2:2 viigini. Veidi vähem kui neli minutit enne normaalaja lõppu viis meeskonna juhtima Juha-Pekka Haataja. Mängu viimasel minutil vormistas 4:2 lõppseisu Kim Stromberg.

Kolmandas viisikus alustanud Rooba sedapuhku resultatiivsuspunkti kirja ei saanud.

JYP-ile oli see 16 võidu kõrvale 11. kaotuseks. 49 kogutud punktiga hoitakse liigas neljandat positsiooni, kuuendal kohal asuv KooKoo jääb seitsme silmaga maha. Jyväskylä meeskonna jaoks jätkub hooaeg neljapäeval, kui sõidetakse külla Pelicansile.