JYP-i viis esimese perioodi lõpus juhtima Mikko Kalteva, teise kolmandiku alguses duubeldas eduseisu Jarkko Immonen. Kuigi Pelicans suutis perioodi keskel kaotusseisu vähendada, siis Jaakkoo Jokineni tabamus taastas kodumeeskonna kaheväravalise eduseisu, tehes seisuks 3:1.

Viimasele vaheajale mindi võõrustajate 4:1 eduseisus, kui korra oli täpne ka Miska Siikonen. Viimasel perioodil said küll Aleksi Mustonen ja Juhamatti Aaltonen külaliste poolelt värava kirja, aga Julius Nattineni tabamus kindlustas JYP-ile 5:3 võidu.

Kolmandas algviisikus alustanud Rooba sedapuhku resultatiivsuspunkti kirja ei saanud.

Viimasest seitsmest kohtumisest kuus võitnud JYP hoiab kõrgliigas kolmandat kohta, teisel positsioonil paiknev Tappara jääb vaid nelja silma kaugusele.