Soome asus kohtumist juhtima 16. minutil, kui Petri Kontiola skoori avas. Võit kindlustati viimasel minutil, kui soomlased ülekaalu ja ilma väravavahita mänginud Valgevene vastu teise värava viskasid. Täpse tabamuse sai kirja taaskord Kontiola.

Rootsi alistas Prantsusmaa 2:1. Joel Lundqvist avas skoori 35. minutil ja Oscar Möller kahekordistas selle juba 17 sekundit hiljem. Stephane Costa vähendas viimasel kolmandikul küll kaotusseisu, kuid viigini prantslased ei jõudnud.

Rootsi jätkab A-grupis liidrikohal, olles võitnud kõik neli kohtumist (Kanada lisaajal) ja omab 11 punkti. Kanada järgneb 10 punktiga, Tšehhil ja Norral on kirjas 6 silma.

Soome tõusis B-grupis Valgevene ette kolmandaks. Mõlemal on 6 punkti, sama seis on ka USA-l. Gruppi juhib täisedu ehk 12 punktiga Venemaa. Läti on üheksa punktiga teine.