HC Viking jätkab jäähoki meistriliigas vääramatult

 (5)
Panter vs Viking
Panter vs VikingFoto: Tanel Meos

Jäähoki Eesti meistriliigas said derbide nädalavahetusel võidurõõmu maitsta HC Viking ja Narva PSK. Viking alistas HC Panteri 6:2 ja Narva meeskond Kohtla-Järve Viru Sputniku 8:4.

HC Viking jätkab kaheksa mängu järel täiseduga, teisel kohal olev Narva PSK jääb liidrist maha seitsme punktiga.

HC Viking oli laupäeval Tondiraba hallis peetud kodumängus parem HC Panterist 6:2 (2:1, 3:0, 1:1)

Võitjate väravad viskasid Aleksandr Kuznetsov (1+2), Maksim Ivanov (1+1), Nikolai Mamadzanov (1+1), Nikita Kozõrev, Nikolai Krasotin (1+1) ja Konstantin Gritštšenko (1+2). HC Panteri väravad viskasid Mihkel Võrang ja Jori Mykrä, mõlemale väravale tegi eeltöö Kristjan Lorenz.

HC Vikingi väravavaht Roman Sumihhin tõrjus 37 ning Pantrite Shoya Suzuki 25 vastaste pealeviset.

Narva PSK oli täna kodujääl 435 pealtvaataja ees 8:4 (3:4, 4:0, 1:0) parem Kohtla-Järve Viru Sputnikust. Seejuures olid võõrustajad väga resultatiivse avakolmandiku järel kaotusseisus, kuid tegid teisel perioodil mängu ära.

Narva PSK täht oli neli väravat kõmmutanud Georgi Vassiljev, Veel olid täpsed Maksim Siljantjev, Aleksandr Bogdanov, Andrei Aleksandrov ja Ilja Iljin (1+2). Viru Sputniku poolel viskas kaks väravat Konstantin Sharapov ning ühe Aleksandr Medvedev ja Aleksandr Petrov (1+1).

Narva PSK väravat kaitsnud Vitali Belov ja Aleksandr Shustov tõrjusid kahepeale 32 ning Viru Sputniku puurilukud Ilja Soitu ja Kirill Konkin 47 pealeviset.

Seotud lood:

Jäähoki Eesti Meistriliiga tabeliseis: HC Viking 24 (8), Narva PSK 17 (9), Kalev-Välk 12 (9), HC Panter 10 (10), Viru Sputnik 6 (10).

Järgmisel nädalavahetusel peetakse taas kaks kohtumist. Laupäeval, 24. jaanuaril kell 19:00 on Tartu Lõunakeskuses vastamisi Kalev-Välk ja Viru Sputnik ning pühapäeval, 25. jaanuaril kell 14:30 Narvas liidrite mängus Narva PSK ja HC Viking.