HC Panter/Purikad läksid esimese kolmandikul Jarmo Süvaoja väravast juhtima, kuid Juuso Ikonen viigistas. Teisel kolmandikul kasvatasid Kalle Kossila, Robert Rooba ja Olli Viita külaliste eduseisu kolmeväravaliseks, vahendab klubi koduleht.

Viimaseks kolmandikuks tõmbas Robert Rooba selga HC Panter/Purikate mänguvormi, aga mängu kulgu see oluliselt ei mõjutanud. Aleksi Järvinen ja Henri Ruotsalainen kasvatasid Bluesi eduseisu veelgi enne kui Ilja Tšegotov arvulisest ülekaalust skoori 2:6-le vähendas. Viimase värava viskas soomlaste kasuks Jonas Elola.

HC Panter/Purikate peatreener Olle Sildre tõdes, et vaid kolme nädala vältel jääl harjutanud meeskonna mängupilt oli kohati päris kena, kuid eksimusi kogunes üksjagu ja paljude asjade kallal tuleb veel kõvasti vaeva näha. Siiski anti Soome mulluse hooaja A-juunioride hõbedale ning B-juunioride meistrile korralik lahing.

Mängu jälgis Premia jäähallis ligi 400 pealtvaatajat ning mängu ajal valitsenud feeling tuletas taas meelde Pantrite hiilgeaegu.

Pühapäeval, 18. septembril kell 17:00 kohtub HC Panter/Purikad Eesti meistrivõistluste avamängus Narva PSK-ga.

HC PANTER/PURIKAD - ESPOO BLUES A-JUUNIORID 2:7 (1:1, 0:3, 1:3)

00:00 34 Koitmaa (PP) goalie in
00:00 1 Sydänmaa (Blues) goalie in
05:53 2 Abramov (PP) 2 min (slash)
09:30 31 Nieminen (PP) 2 min (slash)
12:11 1:0 21 Jarmo SÜVAOJA (15 Andrus KUUSK)
15:57 17 Sildre (PP) 2 min (his st)
17:25 15 Tarkkanen (Blues) 2 min (interf)