Mängus Hiina vastu tegi Eesti kokku kuus väravat arvulisest vähemusest, eriti kummaline oli teise kolmandiku algus, kus Eesti koondislased viskasid minuti ja 18 sekundi vältel neli (!) väravat olukorras, kus hiinlastel oli jääl üks mängija rohkem.

Eesti koondise viimase vooru resultatiivseimad olid Aleksander Petrov (0+4), Kaupo Kaljuste (3+1) ja Aleksander Kuznetsov (3+0).

Suurtest võitudest oli aga kokkuvõttes Eestile vähe kasu, sest Serbia võitis turniiri viimases mängus kõik kohtumised kaotanud Põhja-Korea 12:2 ja pääses järgmiseks aastaks 1. divisjoni.

Eesti aga peab ka järgmisel aastal osalema 2. divisjoni MM-turniiril.

Turniiri direktoraat valis MM-i parimaks ründajaks Aleksander Petrovi, kes oli 19 punktiga (9+10) resultatiivseim mängija ja parimaks kaitsjaks Dmitri Suure.

Serbia kogus lõpuks 14, Eesti 13, Hiina 8, Island 7, Iisrael 3 ja Põhja-Korea 0 punkti.