Narva PSK läks 29. minutiks 5:0 juhtima, ent seejärel lasti tartlastel veidi enam kui nelja minuti jooksul neli väravat tagasi visata. Narva PSK pääses teise kolmandiku lõpus 6:4 ette, Kalev-Välk tuli otsustava perioodi alguses veelkord ühe värava kaugusele, kuid kaks viimast väravat viskasid väljakuperemehed ning kirjutasid tabelisse hooaja esimese võidu.

Narva PSK poolel viskasid kaks väravat Sergei Gulov (2+1) ja Aleksandr Bogdanov (2+1) ning ühe Dmitri Patrušev, Georgi Vassiljev, Kirill Iljin (1+3) ja Aleksandr Saprõkin. Ilja Iljin ja Maksim Anohhin teenisid mõlemad kaks söödupunkti.

Tartu Kalev-Välgu poolel tegi meeskonna mängiv abitreener Vassili Titarenko 2+2, värava viskasid veel Anton Jastrebov (1+1), Mihkel Võrang ja Anatoli Jakovlev.

Narva PSK väravasuul tõrjus Anatoli Sizov 33 pealeviset. Tartu Kalev-Välgu väravas tegi Vjatšeslav Ksenofontov avakolmandikul 20 tõrjet, seejärel mängu tulnud Urmas Koorits tõrjus 44 litrit.

Pühapäeval, 1. oktoobril kell 17 kohtuvad Tondiraba jäähallis Tallinna klubid HC Viking ja HC Vipers.