Eesti jäi teisel kolmandikul 0:3 kaotusseisu, kuid jõudis otsustava kolmandiku alguses ühe värava kaugusele (2:3). Soomlased vastasid aga koheselt väravaga ja juhtisid seitse minutit hiljem juba 6:2.

Meie põhjanaabrite koondises tegid kaasa peamiselt U20 noortekoondise mängijad.

MÄNGU KÄIK:

Eesti - Soome 3:6 (0:0,1:3, 2:3)

III kolmandik:

Mäng on lõppenud.

18:09 Maksim Ivanov viskab Suursoo söödust Eesti kolmanda värava.

14:42 Simon Suoranta viskab 6:2 Soomele.

13:43 Mikael Kuronen teeb 5:2.

07:26 Soome viskab arvulises ülekaalus neljanda värava. Autoriks Teemu Rautiainen.

06:37 Dmitri Suur saab kaks minutit.

05:09 Anton Nekrassov vähendab kaotusseisu 2:3-le.

02:25 Toivo Suursoo saab kaheminutilise karistuse.

II kolmandik:

Teine kolmandik on lõppenud.

19:34 Eesti lööb ühe tagasi - 1:3. Värava autoriks Anton Nekrassov.

18:02 Soome juhib 3:0. Värava viskas Teemu Rautiainen.

16:15 Eesti koondislane Dmitri Suur läheb kaheks minutiks karistusmängijate pingile.

16:09 Eesti on jätnud kõik kolm arvulist ülekaalu kasutamata.

14:09 Eesti arvulises ülekaalus, patustas Paajanen.

12:52 Soome lööb teise värava, autoriks Miiko Hintz.

08:34 Soome läheb 1:0 juhtima. Värava viskab Valtteri Hietanen, väravasöödu saavad kirja Ruuttu ja Huhtala.

03:11 Oleg Smirnov on neljas Eesti hokimees, kes saab täna kaheminutilise karistuse.

I kolmandik:

Esimene kolmandik lõpeb seisul 0:0.

14:32 Kankaanperä saab kaks minutit. Seis ikka 0:0.

11:53 Soomlased ei suuda arvulist ülekaalu realiseerida. Teemu Rautiainen teeb vea ja läheb kaheks minutiks karistusmängijate pingile.

10:51 Eesti taas vähemuses. Aleksandr Petrov saab kaheminutilise karistuse.

03:55 Kaljuste läheb kaheks minutiks karistusmängijate pingile. Soomlastel on kahemeheline ülekaal.

03:47 Lahesalu saab kaheminutilise karistuse.