Eesti alustas hästi, minnes 4. minutil Daniil Fursa väravast 1:0 juhtima.

Teise kolmandiku keskpaigaks oli seis juba vastaste kasuks 3:1. Eesti koondisele maksid valusalt kätte 2-minutilised karistused, Serbia mängijad jõudsid kolmel korral väravani just arvulisest ülekaalust.

Fursa vähendas 32. minutil vahe minimaalseks, aga kolmandikaja lõpus asus Serbia uuesti kaheväravalisse eduseisu 4:2.

Võõrustajad üritasid visalt lõpuni ja 55. minutil lisandus kauaoodatud kolmas tabamus. Värava sai enda nimele Vladimir Nestertšuk. Kohtumise viimasel minutil vahetas Eesti välja ka väravavahi Daniil Seppeneni, kuid viigiväravat siiski ei tulnud. Pealevisked Eestile 41-35.

Täna kohtuvad Eesti juuniorid Belgiaga, kohtumine algab Škoda jäähallis kell 20. Belgia alistas avapäeval Hiina karistusvisete järel 4:3.