Normaalaja algus ja lõpp olid Eesti koondise jaoks valusad. Kui mängitud oli vaid minut ja 17 sekundit, juhtisid britid juba 2:0. Teise kolmandiku lõpuks oli juba Eesti 5:3 ees, ent vaid 6,1 sekundit enne kohtumise lõpusireeni jõudis Suurbritannia viigini.

Karistusvisete seerias viskas Eesti võiduvärava Dmitri Kuznetsov. Normaalajal olid Eesti koondises täpsed Andre Line (1+1), Artemi Aleksandrov, Grigori Barantšukov (1+1), Morten Arantez Jürgens ja Rasmus Kiik.

Eesti koondise väravas tegi Mark Teor mängu jooksul 22 tõrjet. Vastastel poolel peatas Ethan James 35 litrit.

Teistes tänastes mängudes alistas Leedu Lõuna-Korea 4:2 ning Rumeenia Horvaatia 7:1.

Teisipäeval kohtub Eesti koondis Horvaatiaga. Kohtumine algab Eesti aja järgi kell 6.00 hommikul.