Veel kaks minutit enne lõpusireeni mängu 4:2 juhtinud Eesti koondisele sai saatuslikuks Vladimir Nestertšuki 25-minutiline karistus vastase selja tagant ründamise eest 4 minutit ja 11 sekundit enne kohtumise lõppu. Hollandlased viskasid vähem kui viie minutiga arvulisest ülekaalust kolm väravat ja pöörasid mängu enda kasuks - Max Hermens viigistas vaid 11 sekundit enne lõpusireeni, võiduvärava viskas Tobie Tijn-a-Ton lisaaja 17. sekundil.

Eesti koondise väravad viskasid Vladimir Nestertšuk, Risto Teppan, Nikita Kozõrev ja Ilja Andrejev.

Eesti koondise väravas tõrjus Ilja Soitu 19 ning hollandlastel Ruud Leeuwesteijn 31 pealeviset.

Teistes avapäeva kohtumistes alistas Poola Horvaatia 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) ning Lõuna-Korea Suurbritannia 4:2 (1:0, 2:0, 1:2).

Esmaspäeva õhtul kell 20 võõrustab Eesti koondis Suurbritanniat.