Avamängus Leedule 2:7 alistunud Eesti suutis täna kahel korral kaheväravalisest kaotusseisust välja tulla ning kohtumise lisaajale viia. Kui lisaaega oli mängitud kolm minutit, jäi Eesti Andrei Makrovi eemaldamise järel vähemusse ning pool minutit viskas Robert Dowd brittide võiduvärava.

Eesti poolel tegid skoori Aleksandr Petrov kahel korral ja Makrov korra. Lisaajale päästis Eesti meeskonna Makrovi 53. minuti tabamus.

Alagrupi liidrina jätkab Leedu, kes alistas täna Rumeenia 5:1 ja jõudis kuue punktini. Suurbritannial on teisena 5 punkti, neljandaks tõusnud Eesti sai tabelisse esimese punkti.

Homme on turniiril puhkepäev, kolmapäeval mängib Eesti Ukrainaga, kes võitis avamängus Rumeeniat 6:1 ja kohtub täna hilisõhtul punktita jätkava Horvaatiaga.