Esimene kolmandik:

Kahe ja poole minutiga Eestilt, kelle väravas on täna Mark Rajevski, juba kaks väravat - Anton Nekrassov 1:0 (2.15) ja Aleksander Petrov 2:0 (2.35).

Siis oli skooritegemisega mõneminutiline paus, kuni Itaalia liigas mängiv Petrov tegi 3:0 (10.27). Seejärel Andrei Makrovilt 4:0 (12.16) ja kohe samalt mehelt ka 5:0 (16.43).

Selle tulemusega avakolmandik lõppeski ja mängu saatus peaks olema otsustatud. Pealevisked Eesti kasuks 17:6.

Teine kolmandik:

Kohe vormistas Makrov "kübaratriki" seisuks 6:0 (20.51), kui Eesti mängis viiekesi kolme vastu.

Seejärel sai käe valgeks ka koondise pesamuna Robert Rooba, kes viskas 7:0 (22.02) koguni arvulises vähemuses.

Seisu 8:0 tegi Maksim Ivanov (24.28) ja 9:0 meeskonna kapten Dmitri Suur (29.16). Maksim Semjonov viskas 10:0 (37.43) ja Makrov kolmandiku lõpus 11:0 (39.43).

Pealevisked on eesti kasuks 41:15, seega iga neljas litter on Hiina puurivahi selja taha lennanud.

Kolmas kolmandik:

Viimase kolmandiku algul teenisid hiinlased järjest karistusminuteid, kuni Suur viskas kahemehelises ülekaalus 12:0 (46:43).

Pisut vähem kui neli minutit hiljem jõudis oma selle turniiri esimese tabamuseni ka kaitsja Aleksander Ossipov - 13:0 (50.35).

Sellega väravatesadu veel ei lõppenud - Petrov tegi 14:0 (53.14) ja siis Ossipov 15:0 (54.14), mis jäi kohtumise lõpptulemuseks.

Eesti tegi hiinlastele 71 pealeviset, Rajevski tõrjus Eesti väravas kõik 21 pealeviset.

Eesti koondise resultatiivseim oli Andrei Makrov viie värava ja kolme resultatiivse sööduga.

Homme on turniiril puhkepäev, ülehomme kohtuvad Iisrael - Rumeenia, Hina - Island ja Eesti - Uus-Meremaa.

Eellugu:

Eilses avavoorus alistas Eesti kindlalt 17:3 Iisraeli.

Tänastes teistes mängudes oli Rumeenia 8:3 parem Islandist ja autsaiderite mängus Uus-Meremaa 5:4 Iisraelist.

Mullusel MM-il Novi Sadis sai Eesti Hiinast jagu 16:3.