Eesti oli avakolmandiku järel küll 0:1 kaotusseisus, ent teisel kolmandikul viskas neli väravat ja mindi kindlalt 4:1 ette. Kusjuures avakolmandikul ei loetud arusaamatutel põhjustel üht Eesti koondise väravat.

Eesti poolel tegid skoori Olle Sildre (21.02), Maksim Semjonov (32.41, 35.11) ja Aleksander Kuznetsov (36.10).

Teise kolmandiku lõpus õnnestus serblastel kaotusseisu vähendada ja kolmandal visati veel kaks väravat. Lisaajal oli mõlemal meeskonnal paar head võimalust skoori teha, kuid väravat ei tulnud.

Karistusvisete seerias saatsid serblased kahel korral litri ebaühtlaselt mänginud Aleksei Terentjevi selja taha, Eesti poolel oli täpne vaid Aleksander Petrov.

Aleksei Sibirtsevi bullitist tabas litter posti ja Deniss Konõševi viske tõrjus Serbia väravavaht.

Eesti koondisel jääb nüüd üle vaid ise ülejäänud mängud võita ja loota, et serblased kellelegi kaotavad.

Teistes avavooru mängudes alistas Hiina lisaajal 3:2 Islandi ja Eesti homne vastane Iisrael oli 2:1 parem Põhja-Koreast.