Leedu asus juhtima esimesel perioodil Pijus Ruleviciuse väravast, teisel kolmandikul tegid skoori Aivaras Bendzius ja Ugnius Cizas.

Eesti koondise väravavaht Villem-Henrik Koitmaa tõrjus mängu jooksul 30 pealeviset ning valiti ka meie poolel kohtumise parimaks. Leedu koondise parim oli nende väravasuul nullimängu teinud Artur Pavliukov, kes tõrjus kõik 13 pealeviset. Eesti koondis kogus mängu jooksul 16 ning Leedu 12 trahviminutit.

Meie koondise üks liidreid, JYPiga Soomes pronksmedali võitnud Robert Rooba pääses esmakordselt jääle alles seitse minutit enne lõpusireeni, sest tema varustus ei jõudnud õigeks ajaks kohale.

Avavooru teistes mängudes alistas Jaapan 6:1 Hollandi ja Suurbritannia 4:2 Horvaatia. Homme mängib Eesti koondis võõrustaja Suurbritanniaga.

Turniiri võitja tõuseb järgmiseks aastaks esimese divisjoni A-gruppi, viimaseks jäänud meeskond langeb aga teise divisjoni A-gruppi.