Laupäeval peeti kokku kolm kohtumist. Narva PSK meeskond võõrustas Kohtla-Järve Viru Sputnikut. Kuigi Viru Sputnik suutis pea terve mängu osutada visa vastupanu võtsid väljakuperemehed viimasel kolmandikul siiski oma. Lõppskoor selles 7:4 (2:2, 2:1, 3:1) Narvale.

Teises laupäevases kohtumises võõrustas Tartu Kalev Välk HC Everesti. Selles mängus üllatusi ei sündinud ja tänavu oma 20. aastapäeva tähistav Kalev Välk võttis esimestest sekunditest ohjad tugevalt enda kätte. Lõppskoor 23:0 (9:0, 8:0, 6:0) räägib enda eest.

Tallinnas Škoda jäähallis kohtusid sel hooajal esimest korda kaks pealinna hokiklubi. Vastamisi läksid Viiking Sport Tallinn ja HC Panter. Mängu alguses õnnestus pantritel 2:0 juhtima minna ja sellega olid eeldused põnevaks mänguks loodud. Viikingid suutsid siiski esimese kolmandiku lõpuks vahe minimaalseks visata. Kuigi teise kolmandiku alguses suutis Maksim Dubov mängu viigistada ja hiljem lisas ühe värava veel Pavel Karpukhin jäi viimane sõna pantritele. Mike Auksi 29 minuti ja Paul Sillandi 39 minuti väravatest lõppes teine kolmandik pantrite 4:3 eduseisus.
Viimasel kolmandikul viskasid tiitlikaitsjad kolm vastuseta jäänud väravat ja võitsid 6:4 (1:2, 2:2, 3:0).

Pühapäeval kohtusid Škoda arenal jällegi Viiking Sport ja HC Panter. Seekord oli meisterklubi mäng teisest klassist ja lõppseis 10:0 (2:0, 6:0, 2:0) annab selge signaali, et ka sellel hooajal on nad ühed peamised Eesti meistritiitli nõudlejad. Viiking Spordi poolt sai kübaratrikiga hakkama Valeri Bobkov.