Eesti jäähoki hooaeg lõppeb alates 13. märtsist


jäähoki, litter
jäähoki, litterFoto: Eesti Jäähokiliit

Eesti Jäähokiliidu juhatus pidas täna erakorralise koosoleku, kus otsustas, et käesolev hooaeg loetakse lõppenuks alates 13. märtsist.

Sellest tulenevalt on alates homsest lõppenud naiste, noorte ja laste Eesti jäähoki meistrivõistlused. Meeste meistriliigas on medalid varasemalt välja mängitud, kuid käesoleval hooaajal jääb meeste karikavõitja välja selgitamata. Samuti ei selgitata välja üldist naiste ja laste meistrivõistluste paremusjärjestust.

Otsust tehes lähtus liidu juhatus ennekõike sportlaste ja pealtvaatajate heaolust ja soovist mitte riskida tervisega. Soovitame kõigil meeskondlike treeningkogunemiste asemel keskenduda individuaalsetele treeningutele.

"Eesti meistrivõistluste lõpetamine oli väga raske otsus, kuid mõeldes inimeste tervisele jätame ära meie selle hooaja mängimata mängud. Aitäh kõigile senise hooaja eest," kommenteeris Eesti Jäähokiliidu president Rauno Parras.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!