Devils alistas Penguinsi ning jätkab Idakonverentsi liidrina

 (7)
Andy Greene (Devils)
AFP/Scanpix

Jäähokiliigas NHL kohtusid neljapäeval Atlandi divisjoni liidrid New Jersey Devils ja Pittsburgh Penguins ning Devils võttis võõralt väljakult 4:1 võidu ja on üheksa järjestikkuse võõrsil võiduga ühe mängu kaugusel NHL-i rekordi kordamisest, milleks on 10 järjestikkust võitu vastase väljakul.

Avaperiood Devilsile midagi head ei ennustanud, sest Ruslan Fedotenko viis Penguinsi juhtima, kui 11 ja pool minutit oli kolmandikust mängitud, vahendab sport.err.ee

Edasi pani Devils aga sisse järgmise käigu ning teisel ja kolmandal perioodil visati vastaste väravasse neli litrit – väravad said kirja Niclas Bergfors, Andy Greene (pildil keskel), Zach Parise ja David Clarkson.

Devils on kogunud 17 kohtumisega 26 punkti ning hoiab Idakonverentsis esimest positsiooni, Pittsburgh on 19 mänguga kirja saanud 24 silma ning on omas divisjonis küll teisel kohal, kuid läänekonverentsis hoitakse neljandat positsiooni.

Mängudepäeva parima sooritusega sai hakkama Florida Panthersi väravavaht Tomas Vokoun, kes tõrjus kõik Boston Bruinsi 40 pealeviset ning aitas meeskonna karistusvisete järel 1:0 võidule.

Vaata mängudeõhtu tulemusi SIIT: