DELFI VIDEO: KHL-i meisterklubi peatreener võttis Tallinnas saadud kaotuse kokku loetud sekunditega

 (14)

Jäähokiliiga KHL meisterklubi Magnitogorski Metallurg kaotas Tallinnas peetud kohtumise Riia Dinamole karistusvisetega 3:4. Nii normaalaeg kui lisaaeg lõppesid seisul 3:3. Kaotajate peatreener Ilja Vorobjov oli mängujärgsel pressikonverentsil väga kidakeelne.

"Õnnitlen Riia Dinamot. Pealevisked meile 50-25, kuid vastaste väravavaht tegutses suurepäraselt. Super. Kõik," ei hakanud Vorobjov end ülemäära kulutama. Vähem kui paarikümne sekundiga oli mäng kokku võetud.

Dinamo peatreener Normunds Sejejs oli mõistagi paremas jutuhoos: "Ütleme nii, et mängu algus polnud paha. Teisel kolmandikul pani vastane käiku juurde ja me olime kuidagi kartlikud. Lasime endale paar väravat visata. Rääkisime, et ei tohi karistusi võtta ja vähemusse jääda, sest neil on hea klassiga realiseerijad. Aga ikkagi... Õnneks suutsime viigistada ja isegi juhtima minna, ent normaalaja lõpus näitasid vastased taaskord suurt meisterlikkust. Ja kuigi tribüünid elasid rohkem kaasa Magnitogorskile, siis mehed kannatasid lisaaja ära ja karistusvisetel olime edukamad."

Karistusvisetel suutis ainsana täpne olla Gints Meija. Dinamo 24-aastane väravavaht Jānis Kalniņš tegi kohtumises 47 tõrjet.