Detroit läks teise kolmandikaja lõpuks 2:0 ette, kuid viimasel kolmandikul suutis Colorado visata kolm väravat, neist kaks saatis teele Cody McLeod.

Kuna Valtteri Filppula viskas ka Red Wingsi kasuks veel ühe värava, siis järgnes lisaaeg, mis väravalisa ei toonud. Coloradole võidu toonud bulliti saatis väravavaht Chris Osgoodi selja taha Milan Hejduk.

Loodedivisjoni liidermeeskonnal Avalanche’il on nüüd kirjas nüüd kuus võitu ja 13 punkti. Red Wings on seitsmest mängust kogunud vaid seitse punkti.

Taas oli hoos ka Washington Capitalsi superstaar Aleksander Ovetškin, kes viskas kaks väravat, kui tema kodumeeskond sai karistusvisete järel 3:2 võidu Nashville Predatorsi üle. Sel hooajal juba 16 resultatiivsuspunkti kogunud Ovetškin on vastavas arvestuses liiga kindel liider.

Õhtu suurima sauna osaliseks sai Anaheim Ducks, kes kaotas kodupubliku silme all 0:5 St. Louis Bluesile.