Meistrivõistlustega meeskomdlikes suusahüpetes planeeriti alustada juba laupäeva õhtul, kuid mäeolude tõttu lükati võistlused edasi järgmisele päevale.

Täna alustati kell 9.00 võistlusi kahevõistluse hüppevooruga, sellele järgnes suusahüpete individuaalvõistlus ning lisaks viidi läbi ka meeskondlik suusahüppevõistlus.

Kokku sooritasid mitmed sportlased tänasel võistluspäeval kokku 6 võistlushüpet ja läbisid küllalt
rasketes rajatingimustes Tehvandi suusastaadionil kahevõistluse 10 km vabatehnikadistantsi.

Tänasel võistluspäeval startis suusahüppevõistlusel 27 ning kahevõistluse võistlusel 14 sportlast.

Võistlustel osales Eesti suusahüpete ja kahevõistluse paremik, sh Kaarel Nurmsalu, Kail Piho, Siim-Tanel Sammelselg, Aldo Leetoja,  Illimar Pärn ja mitmed teised.

Vanematel poistel tuli suusahüpetes tunnistada noortekoondise Harju Elekter team liikme Kristjan
Ilvese (Elva Suusaklubi) tugevat konkurentsi, kes 90 ja 90,5 m hüpetega ning kokku 228,5 punktiga võitis tänase hüppevõistluse ja Eesti meistritiitli.

Väga tasavägises võistluses saavutas teise koha sama pikki õhulende teinud Aldo Leetoja (Rakvere SK Telemark), kes kaotas Kristjanile vaid 3,5 punkti stiilihinnete arvelt. Kolmandaks jäi Nõmme SK sportlane Siim-Tanel Sammelselg 223,5 punktiga.

Kahevõistluse hüpete arvestuses tegi pikima hüppe 90 m Rakvere SK Telemark võistleja Kaarel Nurmsalu (pildil), kes edestas Elva Suusaklubi võistlejat Kristjan Ilvest (88,5 m) murdmaarajale minnes 6 sekundiga. Kolmandana asus murdmaa starti liidrist ja oma klubikaaslasest 24 sekundit hiljem Aldo Leetoja.

10 kilomeetrisel pehme lume ja suhteliselt raskel murdmaarajal suutis Kaarel Nurmsalu hoida oma liidripositsiooni ja lõpetas võistluse esimesena ajaga 26.59, võites sellega ka kahevõistluse meistritiitli.

Teiseks jäi ajaga 27.51 Otepää Spordiklubi võistleja Karl-August Tiirmaa. Kolmandana lõpetas võistluse SÜ Taevatäht esindaja Kail Piho, kes olles hüppevooru järel vaid 10 kohal, suutis end võistluse kiiremana (distantsi aeg 26.44) sõita mööda mitmetest tugevatest konkurentidest.

Teisena murdmaarajale startinud Kristjan Ilves lõpetas võistluse kaheksandana. Kolmandana rajale asunud Aldo Leetoja jäi neljandaks.

Väga põnev võistlus toimus ka meeskondlikes suusahüpetes, kus esialgse 8 võistkonna asemel asus starti 5 võistkonda. Ülekaalukalt, 568,0 punktiga võitis seekordse võistluse ja meistritiitli Nõmme SK I võiskond koosseisus Raiko Heide, Siim-Tanel Sammelselg ja Tanel Levkoi.

Teiseks jäi Otepää Spordiklubi võistkond 504,5 punktiga (koosseisus Jaan Jüris, Alar Kukka ja
Karl-August Tiirmaa).

490 punkti ja kolmanda kohaga pidi leppima Elva Suusaklubi võistkond koosseisus Tõnis Kartau, Kristjan Ilves ja Illimar Pärn.