Selgus Eesti suusakoondis Lahti MM-iks

 (41)
Otepää MK 2017, Raido Ränkel
Otepää MK 2017, Raido RänkelFoto: Anni Õnneleid

Otepää MK-etapi järgselt selgusid murdmaasuusatamise sprindi- ja distantsisõitjad, kes esindavad Eestit 22. veebruaril algavatel põhja suusaalade maailmameistrivõistlustel Lahtis. Eesti kahevõistluse ja suusahüpete koondislased olid teada juba varem.

Murdmaasuusatajatest lähevad MM-ile Raido Ränkel, Marko Kilp, Karel Tammjärv, Aivar Rehemaa, Kristjan Koll, Alvar-Johannes Alev, Algo Kärp, Andreas Veerpalu, Kaarel-Kasper Kõrge ja naistest Tatjana Mannima, Anette Veerpalu, Laura Alba ja Mariel Merlii Pulles.

Seotud lood:

Kahevõistlejatest on tiitlivõistlustel väljas Kristjan Ilves, Karl-August Tiirmaa, Han Hendrik Piho ja Kail Piho. Suusahüppajatest võistlevad MM-il Kaarel Nurmsalu, Martti Nõmme ja Artti Aigro.

Koondislastega on maailmameistrivõistlustel kaasas treenerid, koondise arst, hooldemeeskonnad, füsioterapeudid jm vajalik abipersonal.

2017. aasta FIS-i suusaalade maailmameistrivõistlused on üks suurimaid spordivõistlusi Soome Vabariigi 100. aastapäeval. Kaksteist päeva kestval MM-il on esindatud 60 riiki ja enam kui 700 sportlast.