Timo Simonlatser ja Peeter Kümmel piirdusid Rootsi pealinnas veerandfinaaliga. Simonlatser sai omas veerandfinaalsõidus 3. koha, kaotust võitjale Jönssonile kogunes 3,0 sekundit, poolfinaalkoht jäi 2,3 sekundi kaugusele. Kümmel rahuldus eelviimase 5. kohaga, võitja Robin Bryntesson Rootsist oli 3,2 sekundit kiirem. Poolfinaalkohast jäi Kümmelil puudu 2,4 sekundit, kirjutab ETV Sport.

Kvalifikatsioonis läbis Simonlatser 1 km raja 2.29,05 ning Kümmel 2.29,30-ga. Simonlatser oli selle tulemusega 26. ja Kümmel 29. Anti Saarepuu sai 59 sportlase seas 2.33,73-ga 53. koha.

Kaks parimat kohta hõivasid rootslased. Kiireim oli 2.23,86-ga Larsson, teine 2.24,09-ga üllataja Bryntesson. Devjatjarov oli 10. ning Jönsson 15.

Võistlus ebaõnnestus mitmelgi nimekal suusatajal. Norralased Odd-Björn Hjelmeseth ning Eldar Rönning rahuldusid 40. ja 43., rootslane Mikael Östberg 44. ning MK-sarja üldvõitja, sakslane Tobias Angerer 56. kohaga.