Ivar Kruusenberg sai lumelauakrossi Euroopa Karikaetapil 29. koha


Ivar Kruusenberg sai lumelauakrossi Euroopa Karikaetapil 29. koha
Foto: Kris Karina Kangro.---

Eesti Lumelaua Tiimi liige Ivar Kruusenberg on Venemaal tutvumas lauakrossi olümpiarajaga osaledes Sotšis toimuval kahel järjestikusel Euroopa Karikaetapil. Eile oli Kruusenberg 43 startija seas 29. Täna toimub kohe otsa ka teine etapp.

Paljud maailma tipud on samuti olümpiarajaga tutvumas, maailmakarika üldliidri prantslase Pierre Vaultieriga eesotsas. Vaultier oli eilsel võistlusel kümnes, võitis itaallane Omar Visintin.

Eestlased võistlesid eile lumelauakrossis ka Tšehhi Meistrivõistlustel, kuhu sõitsid koos mullune Eesti juunioride meister Siim Paalo (17) ja tema treener Magnar Freimuth. Noor krossisõitja Siim Paalo startis alles hooaja esimesel võistlusel ja oli kokkuvõttes tublil 29. kohal. Freimuth tegi sõitva treenerina kaasa, sest peab võistlusspordist vaheaastat ning rahuldus seekord 16. kohaga. Järgmine välisvõistlus on meestel plaanis teha Soome Meistrivõistlustel Rukal märtsi lõpus, kuhu on oodata võistlema ka Kadri Pihlat ning tema elukaaslast Pierre Vaultieri. Enne seda toimuvad veel ka Eesti Meistrivõistlused 10. märtsil Kuutsemäel.