Eesti Suusaliit lõpetas hooaja ja kuulutas välja parimad sportlased

 (6)
Kelly Sildaru võitis pargisõidus MK-etapi
Kelly Sildaru võitis Cardronas pargisõidus MK-etapi.Foto: Madis Kalvet, Delfi

Esmaspäeval (28. mail) toimus Nõmme Spordikeskuses Eesti Suusaliidu hooaja pidulik lõpetamine. Avakõnega esines Suusaliidu president Andreas Laane, tänati koostööpartnereid ja toetajaid ning traditsiooniliselt kuulutati välja möödunud hooaja parimad sportlased. Lisaks autasustati hooaja lõpetamisel ka Eesti freestyle noortesarja esikolmikuid.

HOOAJA PARIMAD 2017/2018

Parim mäesuusataja tüdrukud: Maria Jürisaar
Parim mäesuusataja poisid: Aleksander Luik
Parim mäesuusataja juunior N: Anna-Lotta Jõgeva
Parim mäesuusataja juunior M: Tormis Laine
Parim mäesuusataja naised: Lise Anette Vaher
Parim mäesuusataja mehed: Juhan Luik
Parim mäesuusataja seeniorid: Raivo Reinok

Parim murdmaasuusataja mehed: Marko Kilp
Parim murdmaasuusataja naised: Tatjana Mannima
Parim murdmaasuusataja M20: Henri Roos
Parim murdmaasuusataja N20: Mariel Merlii Pulles
Parim murdmaasuusataja M18: Vane Vähk
Parim murdmaasuusataja N18: Kaidy Kaasiku
Parim murdmaasuusataja seenior M: Virgo Karu
Parim murdmaasuusataja seenior N: Nadežda Poljakova

Parim kahevõistleja juunior N: Annemarii Bendi
Parim kahevõistleja neiud: Triinu Hausenberg
Parim kahevõistleja mehed: Kristjan Ilves
Parim kahevõistleja juunior M: Andreas Ilves
Parim kahevõistleja noormehed: Markkus Alter

Parim suusahüppaja mehed: Martti Nõmme
Parim suusahüppaja juuniorid: Artti Aigro
Parim suusahüppaja noormehed: Markkus Alter

Seotud lood:

Parim freestyle-suusataja: Kelly Sildaru

EESTI FREESTYLE NOORTESARJA VÕITJAD 2018

LUMELAUD
POISID U10
1. Joonas Reimers (Nõmme Lumeakadeemia)
2. Tristan Meister
3. Stevon Otsa (Paluküla Klubi)
POISID U14
1. Robin Möller (Nõmme Lumeakadeemia)
2. Oliver Malsub (Nõmme Lumeakadeemia)
3. Robin Valdmets (Nõmme Lumeakadeemia)
POISID U18 (juuniorid)
1. Silver Milpak (Nõmme Lumeakadeemia)
2. Marko Malsub (Nõmme Lumeakadeemia)
3. Siim Hendrik Hiir (Nõmme Lumeakadeemia)
TÜDRUKUD U14
1. Anette Loviisa Kurvits (Nõmme Lumeakadeemia)
2. Lissel Raun (Nõmme Lumeakadeemia)
3. Liisa Kristjuhan (Nõmme Lumeakadeemia)
TÜDRUKUD U18 (juunorid)
1. Britta-Liisa Meentalo (Nõmme Lumeakadeemia)
2. Kaileen Leis (Nõmme Lumeakadeemia)
3. Gerda Lekstein (Nõmme Lumeakadeemia)

FREESTYLE-SUUSATAMINE
POISID U10
1. Harri Tammemägi (Munakas)
2. Erik Marten Zernant
3. Oliver Kleinert (Nõmme Lumeakadeemia)
POISID U14
1. Markus Robin Mäerand (Zent Crew)
2. Ott Langel (Coach Mike)
3. Graig Milan Meriloo
POISID U18 (juuniorid)
1. Jaagup Maidla (Zent Crew)
2. Karl Lausing (Zent Crew)
3. Henry Sildaru
TÜDRUKUD U14
1. Grete Mia Meentalo
2. Simona Revjagin
3. Emma Tammemägi (Munakas)