Esimesel päeval oli kavas võistlus slopestyle'is ja teisel päeval big air'is. Kohtunikeks olid sõitjad ise ja võitja kuulutati välja mõlema päeva tulemuste põhjal.

Naiste arvestuses võitis mõlemal alal Kelly Sildaru ning mõlema ala võit andis Kellyle ka kokkuvõttes esikoha.

Kelly enda arvates õnnestusid tal kõik trikid hästi aga ainult esimesel päval. Teise päeva kehv ilm ja Kelly kerge kaal tekitasid probleeme piisava hoo tagamiseks ja seega tuli piirduda lihtsamate õhulendudega.

Siiski õnnestus tal ka big air'i võistlus sellest hoolimata napilt võita. Kahe päeva jooksul näitas
Kelly selliseid trikke nagu 720mute, unnatural 540mute, 360 truck jne.

Meeste arvestuses võitis Henri Koskelainen ning monoski's Jyrki Salenius Soomest.

Kui Soome naiste tase on veel „lastekingades" ja nad piirdusid võistlusel 360-kraadiste õhulendudega, siis Soome parimad mehed kuuluvad maailma tippu ning selle võistluse jälgimine oli juba piisavalt adrenaliinirohke.

Meeste õhulennud sisaldasid selliseid peadpööritavaid trikke nagu double cork 1260, double frontflip, double backflip, sw double rodeo 900, sw1260 jne.

Ylläsel olid kohal enam kui 70 võistlejat Soomest, Rootsist ja Eestist.