DELFI OTEPÄÄL | Annemarii Bendi: tänane sõit oli parem kui eile, ei pidanud üksi võitlema, vaid sain ka tuules sõita

 (5)
DELFI OTEPÄÄL | Annemarii Bendi: tänane sõit oli parem kui eile, ei pidanud üksi võitlema, vaid sain ka tuules sõita
Annemarii BendiFoto: Argo Ingver

Naiste kahevõitluse kontinentaalkarikasarja Otepää etapil sai Annemarii Bendi 16. koha, Triinu Hausenberg lõpetas 23. kohal.

"Täna oli sõit parem kui eile - oli kergem liikuda," võttis Bendi võistluse kokku. "Ei pidanud üksi võitlema, vaid sain ka tuules sõita. Finiš jääb küll kummitama - ei suutnud jalga ette lükata, et norralanna alistada - tuleb vist jalalükkamist treenima hakata. Norralannaga oli meil rajal kõva lahing - ta blokeeris mind ja kui mööda hakkas minema, trügis suisa lumme. Sain hea kogemuse."

Bendi jäi nädalavahetusega enam-vähem rahule. "Hooaja esimese võistluse kohta OK. Muidugi tahtnuks hüpata kaugemale ja suusatada kiiremini. Nüüd tuleb kõvasti trenni teha ja jaanuari lõpus stardin juunioride MM-il Lahtis."

Triinu Hausenberg tõdes, et suusarajal sai ta eilsega võrreldes paremini hakkama, sest vigastusest paranev põlv valu ei teinud. Küll aga jääb kripeldama kehv hüpe. "Motivatsioon kadus, aga eks tuleb õppida ka kaotama. Juunioride MM-iks proovin paremasse vormi jõuda."