Bernatski Raul Ollest: sportlased on selles loos minu jaoks teisejärgulised

 (123)
Vitali Bernatski
Vitali BernatskiFoto: Hendrik Osula

Eesti Päevalehele ulatusliku dopinguäri üles tunnistanud Tartu arst Vitali Bernatski sai 26. juulil 2002 endiselt tippsuusatajalt Raul Ollelt 10 500 krooni. Kui Olle väitis täna, et tegemist oli Bernatskile antud laenuga, siis arst ise ei soovinud teemat ilma advokaadita kommenteerida.

Kui rus.delfi.ee palus Bernatskil kommenteerida Olle rahaülekannet, mille kohta on Eesti Päevalehe käsutuses ka maksekorraldus, vastas endine Eesti suusakoondise arst: "Ilma advokaadita ma dopingu teemat arutada ei soovi."

"Sportlased on selles loos minu jaoks teisejärgulised. Minu jaoks on esikohal tütre tervis, kellel sünnib peagi teine laps ja kes peab Itaalias kesistes tingimustes elama. On küll kohtuotsus talle korteri tagastamise osas, kuid keegi ei taha sellega tegeleda."

Bernatski on varem öelnud, et laenas ärimees Margus Kübaralt oma tütre äri arendamiseks 1,2 miljonit krooni ja väidetavalt võttis ärimees hiljem tütrelt võlgade katteks kaks korterit ära.

Olle väitis täna TV3-le, et laenas Bernatskile kokku 25 000 krooni. "Kui ma eile vaatasin veel järgi konto väljavõtted, mis ma sellel ajal Bernatskile olin teinud, siis järjest rohkem ma olen endas kindel, et tegemist oli aastatel 2002-2003 endisele suusakoondise arstile laenu andmisega. Kokku kolm erinevat summat oli umbes 25 000 eeki aasta jooksul," rääkis Olle. Endise tippsuusataja sõnul sai ta antud laenu ka tagasi.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.