Andrus Veerpalu pikendas suursponsoriga lepingut

 (8)
Andrus Veerpalu
AFP/Scanpix

Täna, 11. mail allkirjastasid AS Tallegg ja Eesti Suusaliit lepingu, mis koordineerib koostööd ASi Tallegg ja Andrus Veerpalu vahel, jätkates nii aastatepikkust koostööd. Leping kehtib maini 2010.

„Koostöö Talleggiga võimaldab minul keskenduda südamelähedasele – treeningule ja edukale esinemisele distantsidel MK etappidel ja eelolevatel olümpiamängudel Vancouveris,“ ütles kahekordne olümpiavõitja Andrus Veerpalu.

„Leping Talleggiga tagab kahekordsel olümpiavõitajal Andrus Veerpalul tippspordis üliolulise kindlustunde,“ sõnas Eesti Suusaliidu juhatuse liige Mati Alaver. „Andrus valmistub suure pühendumusega 2010. aasta Vancouveri taliolümpiamängudeks.“

„Mul on hea meel kogu Talleggi nimel kiita ja tänada Andrust – ta on olnud väga töökas ja edukas ning pannud kogu Eesti rahva uhkust tundma,“ lausus ASi Tallegg juhatuse esimees Teet Soorm. „Meie koostöö Eesti Suusaliidu ja Andrus Veerpaluga on olnud pikaajaline: Tallegg on toetanud Andrus Veerpalu alates 2002/2003 suusahooajast ning usume, et koostöö jätkub veel tükk aega. Me püüame ise oma töös saavutada alati parimat ning soovime ka toetada Eesti tippsporti ja -sportlast paremate tulemuste saavutamise nimel.“

„Koostöö on kasulik mõlemale poolele: Talleggi klassikalise ahjukana suure müügiedu taga on kindlasti ka Andrus Veerpalu soovitus," lausus ASi Tallegg äridirektor Margus Venelaine.